У Міграційній службі повідомили, скільки іноземців в Україні отримали статус біженця

Иногда такое ОСЧУЩЕНИЕ что ГМС Украины следит за моими действиями. Хотя, нафиг я им нужен, если я бедный.

Вот отчитались сколько приехало в Украину граждан иностранных государств, желающих получить статус беженца. Ну и сколько получило. Это не просто смех — это ржачка. Заявилось за 10 месяцев 2154 человека. Получили — аш 37 человек. Ну, естественно большинство россиян. Надеюсь ГМС не сильно надорвалось, когда предоставило 1.7 % заявителей статус беженца и дополнительной защиты. И что получившие заветный статус получили от государство Украина? Я не говорю о заявителях. А вот теперь желающие могут покопаться на просторах Интернета и посмотреть сколько заявилось…нет, не в Британии (с ней и так все понятно — сколько заявилось и СКОЛЬКО получило), а в Польше. И что и заявители и получившие статус получают. Уверен, это не комбинация из 3-х пальцев как в Украине. Может все же перестанете верить в сказочки, как классно и возможно получить статус беженца в Украине.

Ну вот статья — думайте сами:

У перші дев’ять місяців 2020 року Державна міграційна служба України визнала біженцями 17 громадян Росії. Ще 20 росіян визнали такими, які потребують додаткового захисту, повідомили у ДМС України, пише «Радіо Свобода».

При цьому впродовж усього 2019 року Міграційна служба визнала біженцями дев’ятьох росіян, ще 19 – особами, які потребують додаткового захисту.

Станом на 1 жовтня в Україні офіційно зареєстровані 1276 біженців та 878 осіб, які потребують додаткового захисту. Основними країнами походження шукачів захисту в Україні є Афганістан, Нігерія, Росія, Сирія, Камеру, Таджикистан, Сомалі, Демократична Республіка Конго, Гана, Бангладеш, Узбекистан, Ємен, Гвінея, Єгипет та Кот-д’Івуар.

Згідно з українським законодавством, біженець – це особа, яка не є громадянином України і внаслідок обґрунтованих побоювань стати жертвою переслідувань за ознаками раси, віросповідання, національності, громадянства (підданства), належності до певної соціальної групи або політичних переконань перебуває за межами країни своєї громадянської належності та не може користуватися захистом цієї країни або не бажає користуватися цим захистом внаслідок таких побоювань

Особа, яка потребує додаткового захисту, не є біженцем відповідно до Конвенції про статус біженців 1951 року і Протоколу щодо статусу біженців 1967 року, але потребує захисту, оскільки змушена була прибути в Україну внаслідок загрози її життю, безпеці чи свободі в країні походження.