Україна ще не видала росіянам жодної візи: у МЗС назвали кількість поданих заяв

З початку запровадження візового режиму Україна з Росією Київ не видав жодної перепустки на в’їзд до нашої країни. Усього 112 громадян РФ подали на це заявки.

У кожному окремому випадку ведеться ретельна перевірка для з’ясування мети візиту. Про це у коментарі для національного телемарафону UA разом розповів речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко.

«Українські посольства за кордоном отримували заяви від громадян Росії, які проживають у країнах Європейського Союзу. Насамперед йдеться про Польщу, Чехію, Румунію та Німеччину», – наголосив дипломат.

Він також не назвав терміни, коли росіяни можуть розраховувати на отримання віз за своїми запитами.

Як повідомляв OBOZREVATEL, глава МЗС Дмитро Кулеба закликав країни Європейського Союзу та G7 скасувати видачу віз російським громадянам.

«Я закликаю всі країни ЄС та G7 припинити видавати візи росіянам. Президент України Володимир Зеленський абсолютно правильно на цьому наполягає. Росіяни здебільшого підтримують війну проти України. Вони мають бути позбавлені права перетинати міжнародні кордони, доки не навчаться їх поважати», – зауважив. чиновник.

Зі свого боку навіть ліберально налаштовані громадяни Росії з великим обуренням поставилися до закликів українських еліт не допускати їх до держав Заходу.

Источник